Tüketici Hakları

İADE

Almış olduğunuz ürünü teslim tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içerisinde iade edebilirsiniz. Aldığınız ürünü iade etmeden önce, bilgi@muadilal.com adresine ürün fatura numarası ve iade sebebini belirten bir e-posta atmanız gerekmektedir.

Yalnızca orjinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orjinal faturayı da beraberinde göndermeniz gerekmektedir. Bu durumda kargo ücreti müşteriye aittir.

İade etmek istediğiniz ürün ayıplı ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Bu durumda anlaşmalı kargo şirketimiz olan Sürat Kargo ile gönderim yapmanız gerekmektedir. Diğer durumlarda da kargo ücreti müşterimize aittir.

İPTAL İŞLEMLERİ

Sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişi iptal etmek isterseniz, siparişinizi onayladığınız gün 0554 7907840 nolu telefonumuzdan haftaiçi 09.00-16.00 saatleri arasında arayarak bize bildirebilirsiniz.

Ödeme kredi kartı ile online yapılmış ise en geç 3 gün içerisinde kartınıza iade işlemi tarafımızdan yapılacaktır.

Havale ile ödeme yapılmış ise iade edilmesini istediğiniz banka hesap bilgilerini bize bildiriniz. En geç 3 gün içerisinde sipariş tutarınız banka hesabınıza gönderilecektir.

GARANTİ ŞARTLARI

muadilal.com'da satılan tüm ürünler firmamızın garantisi altındadır. Satın aldığınız ürün herhangi bir sebeple düzgün çalışmaz ise aynı ürün ile değişimi yapılmaktadır. Değişim durumunda kargo ücretleri firmamıza aittir.