Sipariş Ödeme ve Teslimat

Siparişlerinizin en kısa sürede sizlere ulaşması için, verdiğiniz siparişler, haftaiçi 16.00'ya kadar onaylandığı takdirde aynı gün kargoya teslim edilir. Stoklarımızda bulunmayan ürünlerin yanında Stok Durumu = 0 olarak gösterilir.

Cuma 16.00'ya kadar onaylanmamış siparişler Pazartesi günü işleme alınır ve kargoya teslim edilir.

Sitemizden siparişini verdiğiniz ürünün size ulaşma zamanı İstanbul, İzmir, Ankara için 1-2 gün, diğer iller için ise 1-4 gün arasında değişmektedir.

Lütfen mağazada girdiğiniz telefon numarasının doğru olduğundan emin olunuz, siparişiniz ile ilgili her türlü bilgilendirme için bu numaralar ve e-mail adresiniz kullanılacaktır.

Siparişiniz sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir. Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sebeplerden biri, adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz.

Yurtiçi bütün şehirlere teslimat yapmaktayız. Yurtdışı ve KKTC'ye satışımız yoktur.

Yapmış olduğunuz alışverişler, vereceğiniz teslimat adresine Sürat Kargo tarafından ulaştırılır. Hafta içi hergün (resmi tatiller hariç) firmamızdan kargoya paket teslimatı yapılır. Anlaşmalı kargo firmalarımız pazar hariç hergün teslimat yapmaktadır.

Mağazamızdan siparişlerinizi online kredi kartı, havale/EFT, teslimatta nakit yada teslimatta kredi kartı ile ödeme seçeneklerinden birini kullanarak ödeyebilirsiniz.

Teslimatta Ödeme

Dilerseniz teslimat sırasında ödeme seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Teslimatta ödeme hizmet bedeli 5 TL olup sipariş onaylama ekranında ürün bedeline ve kargo ücretine ek olarak yansıyacaktır. Teslimat esnasında, sitede size gösterilmiş olan son ücretin dışında bir ödeme yapmanıza gerek yoktur.
Kredi kartı ile ödemelerinizde taksit seçeneği bulunmamakta, tek çekim olarak işlem yapılmaktadır.